Учні 11-го класу Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів давно мріяли опинитися в найколоритнішому куточку нашої України – в Карпатах. І ось, дякуючи голові КСП ім. Т.Шевченко Миколі Івановичу Робейку та його колективу, наша мрія здійснилася.

06 листопада весела та дружня компанія 11-класників разом із класним керівником Роліною Валентиною Григорівною, першою вчителькою Моцьо Ольгою Григорівною, директором школи Миргородською Галиною Володимирівною повернулася із осіннього Карпатського краю.

Із погодою нам пощастило: сім днів стояла сонячна, ясна та тепла погода. Ми змогли вдосталь полюбуватися гірськими краєвидами, здійснити мандрівки в гори на «УАЗАХ», покататися на підйомниках Буковеля, а дівчатка-екстремалки Івлєва Ю. та Рубан Н. ще з’їхали й на зіплайні.

Карпати – це величезні легені України, які до сьогоднішнього дня зберегли свою первобутність та недоторканість. Нашим гідом цим чудовим краєм був Михайло Броніславович Зарецький. Людина закохана у свою справу, поет і художник у душі. Ми насолоджувалися його коломийками, віршами, анекдотами. Із яким захопленням він розповідав нам про м. Ворохту. Місто, де знаходяться мости віадуки, що раніше використовувалися для організації залізничного сполучення. Ворохта раніше була відома як центр розвитку зимових видів спорту. Тут навіть є трамплін для стрибків на лижах.

Потім магічний голос мольфарів покликав нас до м. Верховина, де була можливість відвідати музей мольфарів, музей музичних інструментів, музей вишиванки. А ще хату –музей «Тіні забутих предків», яка була створена у хаті гуцулів Марії та Василя Хімчаків, що брали участь у зйомках фільму Сергія Параджанова. Завдання музею - вивчення історії створення легендарної кінострічки і, головним чином, - участі у зйомках місцевого населення, бо саме актори-аматори зробили фільм настільки правдоподібним.

Побували в серці Карпат - в м.Яремче, де прогулюючись стежками Довбуша, почули захоплюючу історію «гуцульського Робін Гуда», його загадкової смерті. Мали змогу сфотографуватися біля водоспаду «Пробій», візитної картки Яремче. Висота його всього 3-5 метрів. Вражає інше: його потужність і сила. Завітали мандрівники до сувенірного ринку, на якому придбали цікаві дрібнички на спогад про Карпати.

Побувавши хоч раз в Карпатах, ви назавжди закохаєтесь в цю дивовижну місцевість і забудете про Єгипет і Європу.

/Files/photogallery/P81102-112255.jpg /Files/photogallery/732/P81102-143855(1).jpg/Files/photogallery/732/P81103-104952.jpg/Files/photogallery/732/P81103-144228.jpg/Files/photogallery/732/P81103-144703.jpg/Files/photogallery/732/P81104-124714.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 809

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Гладківський ліцей
Голопристаеської міської ради
Херсонської області

вул. Центральна, 163,
с. Гладківка, Голопристанський район,
Херсонської обл.

Дата останньої зміни 16 Березня 2022

Цей сайт безкоштовний!